Szczenięta do sprzedaży


Grupa 1
Owczarek niemiecki długowłosy
BAX Rodiaz
, (4xCWC, IPO-I, dysplazja A), 04.10.2003, PKR I-53473, (FLASH Avax Hof - SISI Rodiaz), wł. Marzena Stryszowska, 89-504 Legbąd, tel (052)334-15-71, kom.606-486-010, www.tucholskibor.republika.pl
OSKAR Stan-Lech, wł. Joanna Galińska, tel 513139198
Owczarek szkocki collie długowłosy
GERVASE Gold, 27.04.1997, śniade, PKR.I-29382, 2032/XXXI/97, (Ch.PL DOUBLE SCOTCH GOLD FLAN BOYANT – Ch.PL TEMIDA Fiducia), wł. Franciszek Bones, 89-600 Chojnice, ul.Armii Krajowej 2, tel.052-39-748-05, 0661-177-302
Welsh Corgi Pembroke
RAFAELLO Liski Kaszubskie (FCI), Młodzieżowy Champion Polski, 2xBOB, tricolor ur. 08.08.2011, (o. Zw.Klubu Danii 2009, Ch.PL, 4xBOB ELMSMERE EXTRA SPECIAL, m. Mł.Ch.PL, Ch.PL, 5xCAC, Naj.Szczenię w Rasie Sopot 2009 GILIAN - Liski Osowskie), hod. i wł. Alina Bielska, tel. 660-925-105, e-mail: alina.bielska@liskikaszubskie.pl, http://www.liskikaszubskie.pl


Grupa 2
Berneński pies pasterski
BOBARD Bohemia Kamire, 10-03-2001, tricolor, PKR.II-68069, CMKU/BSP/2201/01, 3016/XXXI/01, (Loubard du Bois de la Faye - ARANKA Kastapela), Jolanta Stobba, 84-207 Koleczkowo,ul.Polna 4, tel.058/676-02-58, 0601-167-665
Hurst G. Calovske luky, 11.06.2009, tricolor, PKR.II-103421, 3482/XXXI/09, (Doremis Zatopeck - Dalida Calovske luky), Damian Borta, 89-606 Charzykowy, ul. Spokojna 2, tel. 668120811
Buldog angielski
CERBER Dąbrowska Zgraja, wł. Jażdżewski Wiesław, tel 602179504
Czarny terier rosyjski
E-BORYS z Rubinkowskiego Pola, wł. Tuszkowski Andrzej, tel 660740214;
Pinczer miniaturowy
HARLAN Pilawa, (Mł.Ch.PL, Ch.PL), 15.04.2002, rude, PKR.II-71887, 2439/XXXI/02, (Mł.Ch.PL, Ch.PL ZANDO Dekado – Mł.Ch.PL, Ch.PL RAMONA Ligo Jana), wł.Aleksandra Kufel, 89-604 Chojnice, ul.Kościerska 8a/24, tel. 051-397-48-79, 0696-04-62-58
Shar Pei
ZIKO od Niuni Zołzuni, 15-06-2001, złoty, PKR.II-72042, 2943/XXXI/01, (Ch.PL KRIST z Kosaku - Ch.PL SHILA od Niuni Zołzuni), Jolanta Stobba, 84-207 Koleczkowo,ul.Polna 4, tel.058/676-02-58,0601-167-665

Grupa 3
Niemiecki terier myśliwski
ZEFIR z Króliczego Dołka, (Ch.PL, KT-I), 21.03.2010, PKR.III-68121, (Farao-Junior Vom Asstraata - Zadra z Króliczego Dołka), wł. Roman Dywel, 77-400 Złotów, ul.Kwiatowa 23, tel. 694 801 403, www.ztropukamionki.blog.onet.pl
Yorkshire Terrier

LOLEK ŚWIAT W MINIATURZE wł. Iwona Gemza, tel. 601-553-066, www.azmeg.pl


LOOK OF LOVE Yorex
wł. Iwona Gemza, tel. 601-553-066, www.azmeg.pl


Showman Lazuryt
, wł. Bożena Chomik, tel 672664060

Grupa 5
Akita
AKAI OKAMI Halne Wzgórze, (Mł.Ch.PL), 22.04.2005, czerwone, PKR.V-12871, 2913/XXXI/05, (Ch.PL BUT-SU Omono Gawa – Ch.PL, Int.Ch. KADHABRA Halne Wzgórze), wł. Mirosław Ścibisz, 77-300 Człuchów, ul.Niemcewicza 5, tel. 059-83-41-448
Szpic miniaturowy - Pomeranian
SILENCES PINOCCIO, (Mł.Ch.PL), 12-09-2001, PKR.V-8859, 2665/XXXI/01, orange, wł. Marek Jarych, ul. Krawiecka 27, 81-178 Gdynia
BOLEK YAKUZA, 22-03-2003, PKR.V-11045, 2671/XXXI/03, sobolowy, wł. Marek Jarych, ul.Krawiecka 27, 84-178 Gdynia

Grupa 6
Beagle
Ob-La-Di’s APPEARANCE OF EMMET, (Mł.Ch.PL, Ch.PL, Mł.Zw.PL, Zwycięzca Klasy Championów Euro Dog Show Helsinki 2006, CACIB, CWCx9, BOBx8, BOGx3), 18.02.2002 , PKR.VI-7203, import Dania, wł. Marzena Stryszowska, 89-504 Legbąd tel. (052) 334-15-71 kom.606-486-010, www.tucholskibor.republika.pl

Grupa 7
Wyżeł niemiecki krótkowłosy
MAJOR z Tarnowskiej Krainy, wł. Zygfryd Łobocki tel 0523340101
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
SINGIEL z Klonowa, wł. Andrzej Sołtysiński, tel 606879742

Grupa 8
Płochacz niemiecki - Wachtelhund
Dizel z Grodziskich Borów (Mł.Ch.PL, Ch.PL, KD-I, KT, CPC), PKR.VIII-22044, (o. Tamarynszek Samhain, m. Bedia od Petrboka), hod.Michał Piątyszek,wł. Wojciech Stefański, ul. Kraszewskiego 4, 83-400 Kościerzyna.
tel. 693-451-123


Grupa 9
Chiński grzywacz
TABASCO Pastoral, (Mł.Ch.PL), ur 06.07.2009, bezwłosy beżowy, PKR.IX-54951, (KINGSTON Pastoral, - CASABLANCA Pastoral), Magdalena Lipińska, 77-300 Człuchów, Kołdowo 26 tel.508-065-273, www.cudnasfora.cba.pl


Mops
MANIEK Sfora Gregora (FCI), 10.06.2007, PKR.IX-51253, 3191/XXXI/07, (Ch.PL GRUBY MACIEJ Gizmo z Krótkonosych - POLIANNA z Bażanciego Lasu), wł. Agata Lewińska, 89-652 Łąg, Łąg Kolonia 5, tel. 502-434-696


Terier tybetański

AXEL Hoksa Rex, wł. Monika Monist tel 509294211

Grupa 10
Chart rosyjski - Borzoj
ARI Aqua Pura, ur.16.03.2010 r., biało-srebrzysta, PKR.X-7291, nr rej. 3497/XXXI/10, (BURIA II Horodyszcze FCI - WOLF STYLE BARONESSA BEATA), wł.: Małgorzata Szkudlarz, tel. 606 738 719, www.charty.manifo.pl


Whippet

BUBNOVY TUZ S TAVAIZY, pręgowana z białym, 4.05.2007, PKR.X-6742, rej. 3246/XXXI/07, (Ch.RUS SILVERY SHO S JANTARNOGO MORYA – Ch.RUS. Pozhar V Kremle IMPERIA STRASTI), wł. Joanna Szczepańska, 89-604 Chojnice, ul.Rzepakowa 10/57, tel. 500-00-84-83, www.josza-boxer.home.pl